Нашиот сајт користи колачиња со цел да ви обезбеди најдобро искуство за купување онлајн. Ние ја почитуваме вашата приватност, и со таа цел собираме само основни и анонимни информации за статистички анализи.

Можете да прочитате повеќе за тоа како користиме колачиња и како се користат вашите информации во нашата .

Елек NEO 81-530
product-thumbnail-0

Елек NEO 81-530

1700 ден
парче
Достапност:Има залиха
Големина:

Работниот елек NEO е практично решение, како за професионалци, така и за DIY ентузијасти. Изработен од трајна, лесна оксфордска ткаенина, изолирана. Рефлектирачките елементи обезбедуваат видливост на корисникот. Цврстите џебови издржуваат големи товари и ги чуваат сите потребни алатки за време на работата. Благодарение на внатрешниот џеб и мултифункционалната кука, секогаш можете да ги имате потребните работи со вас без да се грижите за нивната безбедност. Усогласеноста со европските стандарди за безбедност е обезбедена со сертификатот CE. Брендот NEO ги исполнува очекувањата на професионалците.

Loading...
Бесплатна доставаДобијте бесплатна достава на сите порачки над 2999 ден
Безбедно плаќањеБрзи и лесни начини на плаќање
Замена на производБесплатна замена доколку не сте задоволни
logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 70 207 906
+389 47 220 701
info@agnesa.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

За насПроизводиМоја сметкаМои порачкиУпатство за користење

© 2021 All rights reserved
powered by
la.mk logo
mastercard logo
visa logo