Соларна Лед светилка Lambario сензор 16W ani
20% Off
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1
product-thumbnail-2

Соларна Лед светилка Lambario сензор 16W ani

928 ден1160 ден
item
Availability:In stock
LAMBARIO Вати: 16W Боја на светлина: 6400К Јачина на светење: 250 lm Сензор: motionsensor Батерија: 3,7V 1500MA Димензии: 114*190*30мм Ниво на заштита: 65 IP Материјал: термопластика Боја: Црна Модел: правоаголен Гаранција: 2 години Достапност: Продавници и online
Free deliveryFree delivery over ден
Secure paymentsFast and easy ways to pay
Return policyReturn what you don't like, risk free