Нашиот сајт користи колачиња со цел да ви обезбеди најдобро искуство за купување онлајн. Ние ја почитуваме вашата приватност, и со таа цел собираме само основни и анонимни информации за статистички анализи.

Можете да прочитате повеќе за тоа како користиме колачиња и како се користат вашите информации во нашата .

Хилт Bosch GBH 3000
20% Попуст
product-thumbnail-0

Хилт Bosch GBH 3000

20512 ден25640 ден
парче
Достапност:Има залиха

Моќност: 800 W Моќност на удар: 3,1 Ј Дупчење во бетон: 4-28 мм Дополнителна глава за брзо ослободување Тежина без кабел 3,6 кг Должина 354 мм Висина 233 мм Пластичен куфер Гаранција: 3 години

Loading...
Бесплатна доставаБесплатна достава над 2999 ден
Безбедно плаќањеБрзи и лесни начини на плаќање
Замена на производБесплатна замена доколку не сте задоволни
logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 70 207 906
+389 47 220 701
info@agnesa.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

За насПроизводиМоја сметкаМои порачкиУпатство за користење

© 2021 All rights reserved
powered by
la.mk logo
mastercard logo
visa logo