Нашиот сајт користи колачиња со цел да ви обезбеди најдобро искуство за купување онлајн. Ние ја почитуваме вашата приватност, и со таа цел собираме само основни и анонимни информации за статистички анализи.

Можете да прочитате повеќе за тоа како користиме колачиња и како се користат вашите информации во нашата .

Лустер L96-23 Lambario
Распродадено
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1
product-thumbnail-2

Лустер L96-23 Lambario

6090 ден8700 ден
парче
Достапност:Распродадено

LAMBARIO Вати: 10 x 60W max Волти: 220V - 240V Класа на заштита: 2 Ниво на заштита: IP20 Приклучок: E27 Материјали на изработка и боја: Црн алуминиум | Транспарентно стакло Димензии: 950 x 1000 mm Гаранција: 2 години

Loading...
Бесплатна доставаДобијте бесплатна достава на сите порачки над 2999 ден
Безбедно плаќањеБрзи и лесни начини на плаќање
Замена на производБесплатна замена доколку не сте задоволни
logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 70 207 906
+389 47 220 701
info@agnesa.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

За насПроизводиМоја сметкаМои порачкиУпатство за користење

© 2021 All rights reserved
powered by
la.mk logo
mastercard logo
visa logo