Нашиот сајт користи колачиња со цел да ви обезбеди најдобро искуство за купување онлајн. Ние ја почитуваме вашата приватност, и со таа цел собираме само основни и анонимни информации за статистички анализи.

Можете да прочитате повеќе за тоа како користиме колачиња и како се користат вашите информации во нашата .

Лед плафоњерка сензор 12W 6400k Lambario
Распродадено
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1

Лед плафоњерка сензор 12W 6400k Lambario

1120 ден
парче
Достапност:Распродадено

Вати: 12W Боја на светлина: 6400K Јачина на светење: 800lm Прилучок: E27 Модел: Круг Волти: 220-240V Димензии: 300mmx60mm Монтирање надвор од ѕидот Сензор Гаранција: 2 години Достапност: Продавници и online

Loading...
Бесплатна доставаБесплатна достава над 2999 ден
Безбедно плаќањеБрзи и лесни начини на плаќање
Замена на производБесплатна замена доколку не сте задоволни
logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 71 375 290
+389 47 220 701
info@agnesa.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

За насПроизводиМоја сметкаМои порачкиУпатство за користење

© 2021 All rights reserved
powered by
la.mk logo
mastercard logo
visa logo