Батериски ударен одвртувач Bosch GDR 12V-105
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1
product-thumbnail-2
product-thumbnail-3

Батериски ударен одвртувач Bosch GDR 12V-105

7210 ден
item
Availability:In stock
Број на вртежи: 0-2,600 o/min Вртежен момент: 105 Nm Број на удари: 0-3,100 min-1 Јачина на батерија: 12 V Држач за алати: 1/4 ”внатрешен шестоаголник Тежина со батерија: 1,0 kg Дијаметар на завртки: M 4 – M 12 Bosch соло програма - без батерија Гаранција: 3 години Достапност: Продавници и online
Free deliveryFree delivery over ден
Secure paymentsFast and easy ways to pay
Return policyReturn what you don't like, risk free