Нашиот сајт користи колачиња со цел да ви обезбеди најдобро искуство за купување онлајн. Ние ја почитуваме вашата приватност, и со таа цел собираме само основни и анонимни информации за статистички анализи.

Можете да прочитате повеќе за тоа како користиме колачиња и како се користат вашите информации во нашата .

Унитас Батерија INFINITY i10
Распродадено
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1

Унитас Батерија INFINITY i10

3650 ден
парче
Достапност:Распродадено

Арматурата има вграден прелатор со највисок квалитет, што дава проток на вода од 6 литри во минута. Така, славината за мијалник INFINITY претставува елегантна и корисна комбинација на модерен дизајн и грижа за животната средина. Гаранција: 6 години Каталошки број: 00004 Достапност: Продавници и online

Loading...
Бесплатна доставаБесплатна достава над 2999 ден
Безбедно плаќањеБрзи и лесни начини на плаќање
Замена на производБесплатна замена доколку не сте задоволни
logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 71 375 290
+389 47 220 701
info@agnesa.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

За насПроизводиМоја сметкаМои порачкиУпатство за користење

© 2021 All rights reserved
powered by
la.mk logo
mastercard logo
visa logo