Нашиот сајт користи колачиња со цел да ви обезбеди најдобро искуство за купување онлајн. Ние ја почитуваме вашата приватност, и со таа цел собираме само основни и анонимни информации за статистички анализи.

Можете да прочитате повеќе за тоа како користиме колачиња и како се користат вашите информации во нашата .

Росан Батерија KING
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1

Росан Батерија KING

2670 ден
парче
Достапност:Има залиха

Еднорачна батерија Монтирање на една дупка Намален проток 3 - 5 литри / мин 360 ° подвижен излив Сет за прицврстување од не'рѓосувачки челик Флексибилни сертифицирани IMQ црева Класа на бучава II Максимален работен притисок: 5 бари Препорачан работен притисок: 3 бари Минимален работен притисок: 1 бар Макс. дозволена температура: 70 ° C Препорачана температура на водата: 50 ° C Гаранција: 5 години Каталошки број: J382003 Достапност: Продавници и online

Loading...
Бесплатна доставаДобијте бесплатна достава на сите порачки над 2999 ден
Безбедно плаќањеБрзи и лесни начини на плаќање
Замена на производБесплатна замена доколку не сте задоволни
logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 70 314 827
+389 47 220 701
info@agnesa.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

За насПроизводиМоја сметкаМои порачкиУпатство за користење

© 2021 All rights reserved
powered by
la.mk logo
mastercard logo
visa logo