Соларна Лед светилка Lambario сензор 1,6W anna
20% Off
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1
product-thumbnail-2

Соларна Лед светилка Lambario сензор 1,6W anna

368 ден460 ден
item
Availability:In stock
LAMBARIO Вати: 1,6W Боја на светлина: 6400К Јачина на светење: 40 lm Сензор: motionsensor Батерија: 3,7V 1200MA Димензии: 114*102*42мм Ниво на заштита: 65 IP Материјал: термопластика Боја: Црна Модел: триаголен Гаранција: 2 години Достапност: Продавници и online
Free deliveryFree delivery over ден
Secure paymentsFast and easy ways to pay
Return policyReturn what you don't like, risk free