Лед светилка со батерија Lambario 1W celia
20% Off
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1
product-thumbnail-2

Лед светилка со батерија Lambario 1W celia

176 ден220 ден
item
Availability:In stock
LAMBARIO Вати: 1W Боја на светлина: 6400К Јачина на светење: 10 lm Сензор: motionsensor Батерија: без батерија Димензии: 26*72мм Ниво на заштита: 65 IP Материјал: термопластика Боја: Бела Модел: полу-цилиндричен Гаранција: 2 години Достапност: Продавници и online
Free deliveryFree delivery over ден
Secure paymentsFast and easy ways to pay
Return policyReturn what you don't like, risk free