Нашиот сајт користи колачиња со цел да ви обезбеди најдобро искуство за купување онлајн. Ние ја почитуваме вашата приватност, и со таа цел собираме само основни и анонимни информации за статистички анализи.

Можете да прочитате повеќе за тоа како користиме колачиња и како се користат вашите информации во нашата .

Работна блуза полар NEO 81-500
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1

Работна блуза полар NEO 81-500

940 ден
парче
Достапност:Има залиха
Големина:

Состав на материјал 100% полиестер Јакна од руно НЕО. Лесно и удобно, топло руно со тежина од 300g / m2 обезбедува максимална удобност при употреба при работа на пониски температури. Во долниот спој има интегрирана, прилагодлива врвка за влечење што ви овозможува да се загреете со максимална удобност при користење. Дуксерот има 3 големи џебови со патент. Гаранција за квалитет е европскиот сертификат и извршувањето во согласност со стандардот EN ISO 13688: 2013. Брендот NEO ги исполнува очекувањата на професионалците.

Loading...
Бесплатна доставаДобијте бесплатна достава на сите порачки над 2999 ден
Безбедно плаќањеБрзи и лесни начини на плаќање
Замена на производБесплатна замена доколку не сте задоволни
logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 70 207 906
+389 47 220 701
info@agnesa.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

За насПроизводиМоја сметкаМои порачкиУпатство за користење

© 2021 All rights reserved
powered by
la.mk logo
mastercard logo
visa logo