Нашиот сајт користи колачиња со цел да ви обезбеди најдобро искуство за купување онлајн. Ние ја почитуваме вашата приватност, и со таа цел собираме само основни и анонимни информации за статистички анализи.

Можете да прочитате повеќе за тоа како користиме колачиња и како се користат вашите информации во нашата .

Хилт MP-HD007 -  800W
product-thumbnail-0

Хилт MP-HD007 - 800W

3400 ден
парче
Достапност:Има залиха

Електричен ударен чекан Напон: 230V-50Hz  Моќност: 800W Вртежи: 900/min Удари: 3000/min Ударна енергија: 2.7J Дупчење во: дрво:30mm бетон:26mm Футер: SDS+ Тежина 3.3 kg. Достапност: Продавници и online

Loading...
Бесплатна доставаБесплатна достава над 2999 ден
Безбедно плаќањеБрзи и лесни начини на плаќање
Замена на производБесплатна замена доколку не сте задоволни
logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 70 207 906
+389 47 220 701
info@agnesa.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

За насПроизводиМоја сметкаМои порачкиУпатство за користење

© 2021 All rights reserved
powered by
la.mk logo
mastercard logo
visa logo