Нашиот сајт користи колачиња со цел да ви обезбеди најдобро искуство за купување онлајн. Ние ја почитуваме вашата приватност, и со таа цел собираме само основни и анонимни информации за статистички анализи.

Можете да прочитате повеќе за тоа како користиме колачиња и како се користат вашите информации во нашата .

Убодна пила Bosch PST 650
15% Попуст
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1
product-thumbnail-2
product-thumbnail-3

Убодна пила Bosch PST 650

2932 ден3450 ден
парче
Достапност:Има залиха

Моќност - 500 W Број на вртежи - 3.100 min-1 Тежина - 1.6 kg Длабина на сечење на дрво: 65mm Длабина на сечење на челик: 4mm Гаранција - 2+1 год. Каталошки број: 0 603 3A0 720   Достапност: Продавници и online

Loading...
Бесплатна доставаБесплатна достава над 2999 ден
Безбедно плаќањеБрзи и лесни начини на плаќање
Замена на производБесплатна замена доколку не сте задоволни
logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 71 375 290
+389 47 220 701
info@agnesa.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

За насПроизводиМоја сметкаМои порачкиУпатство за користење

© 2021 All rights reserved
powered by
la.mk logo
mastercard logo
visa logo