Нашиот сајт користи колачиња со цел да ви обезбеди најдобро искуство за купување онлајн. Ние ја почитуваме вашата приватност, и со таа цел собираме само основни и анонимни информации за статистички анализи.

Можете да прочитате повеќе за тоа како користиме колачиња и како се користат вашите информации во нашата .

Мултиалат Bosch PMF 220 CE
10% Попуст
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1
product-thumbnail-2
product-thumbnail-3
product-thumbnail-4
product-thumbnail-5
product-thumbnail-6
product-thumbnail-7
product-thumbnail-8
product-thumbnail-9
product-thumbnail-10
product-thumbnail-11

Мултиалат Bosch PMF 220 CE

5760 ден6400 ден
парче
Достапност:Има залиха

Моќност - 220 W Вртежи - 15,000 – 20,000 min-1 Агол на вибрации: 2,8 ° Тежина - 1,1 kg Напон: 230 V Гаранција - 2+1 год. Каталошки број 0603102020 Достапност: Продавници и online

Loading...
Бесплатна доставаДобијте бесплатна достава на сите порачки над 2999 ден
Безбедно плаќањеБрзи и лесни начини на плаќање
Замена на производБесплатна замена доколку не сте задоволни
logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 70 314 827
+389 47 220 701
info@agnesa.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

За насПроизводиМоја сметкаМои порачкиУпатство за користење

© 2021 All rights reserved
powered by
la.mk logo
mastercard logo
visa logo