Батериски одвртувач Bosch GTB 12V-11
product-thumbnail-0
product-thumbnail-1
product-thumbnail-2
product-thumbnail-3

Батериски одвртувач Bosch GTB 12V-11

8530 ден
item
Availability:In stock
Вртежен момент: 11 / 3 Nm Број на вртежи: 0 – 3,000 min-1 Јачина на батерија: 12 V Држач за алати: 1/4 ”внатрешен шестоаголник Тежина со батерија: 0,9 kg Дијаметар на завртки: макс. 4 мм Bosch соло програма - без батерија Гаранција: 3 години Достапност: Продавници и online
Free deliveryFree delivery over ден
Secure paymentsFast and easy ways to pay
Return policyReturn what you don't like, risk free